Офіційний сайт КЗОЗ "БОГОДУХІВСЬКИЙ МЕДИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ" ХОР

 

У червні 2019 року управління коледжем прийняв Влащенко Василь Васильович, лікар-невропатолог першої категорії, який у складних умовах сьогодення впевнено крокує вперед і веде за собою колектив.

Новини нашого коледжу

Основи медсестринста

Сьогодні, 08.12.2021 року, викладач основ медсестринства Авєльцева Наталія Миколаївна провела відкрите заняття зі здобувачами освіти групи ІІ курсу спеціальності 223 Медсестринство ОПП Сестринська справа Богодухівського медичного фахового коледжу за темою "Спостереження за пацієнтами. Оцінюв..

Інформаційна година

1 грудня 2021 року студенти групи С-20 під керівництвом викладача Авєльцевої Н.М. провели інформаційну годину з метою профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі, зокрема, ВІЛ/СНІДу, та толерантного ставлення до хворих на ВІЛ/СНІД

Зустріч з Філіповою О.В.

29 листопада студенти 4-их курсів зустрічалися з начальником відділу активної підтримки безробітних Богодухівської районної філії ХОЦЗ Філіповою О.В., яка ознайомила їх з правилами оформлення документації при прийомі на роботу, ризиками працевлаштування та відповіла на питання щодо майбу..

Батьківські збори

26 листопада відбулися збори батьків студентів І-ІІІ курсів. Адміністрація коледжу ознайомила їх з графіком освітнього процесу, порядком проведення ДПА у формі ЗНО, дотриманням епідемічних заходів в умовах карантину, а потім ще вони і плідно попрацювали з кураторами своїх груп, розглянув..

Англійська мова у нашому житті

Цікавим був тиждень іноземної мови у коледжі. А особливе захоплення викликало у студентів саме питання підготовки проєктів "Англійська мова у нашому житті"

День пам'яті жертв голодомору

25 листопада була проведена виховна година в групах С-20 та С-22 (куратор Саврай С О.), присвячена Дню пам'яті жертв голодомору.

Вибори на посаду голови студентського парламенту.

23 листопада відбулись вибори на посаду голови студентського парламенту. Для обрання на пост голови студентами було представлено 3 кандидатури, які презентували передвиборні програми по організацію освітнього процесу, дозвілля й побуту. В ході голосування лічильна комісія підрахувала кіль..

День студента

       Вітаємо всіх студентів зі святом! Хай студентські дні назавжди будуть відображені у Ваших серцях радістю юності! Підкоряйте неймовірні вершини знань! Любові і розуміння, радості і щастя, успіху, удачі та позитиву Вам у житті!  

.