ПРО КОЛЕДЖ

Богодухівський медичний коледж - сучасний вищий навчальний заклад І-ІІ рівнів акредитації. Надає освітні послуги, пов’язанні з одержанням вищої освіти на рівні кваліфікаційних вимог молодшого спеціаліста з напряму 1201 «Медицина» зі спеціальностей:
5.12010101 Лікувальна справа
5.12010102 Сестринська справа
Сьогодні в коледжі функціонує 24 навчальні кабінети, 4 лабораторії, 10 аудиторій. Клінічна практика проводиться на базі збудованої в 2005 році Центральної районної лікарні, яка забезпечена новими технічними засобами, що дають можливість готувати молодших спеціалістів відповідно до вимог сучасності.
В коледжі працюють 28 штатних викладачів, серед них більше 70% мають вищу та першу кваліфікаційну категорію.
Понад 90% медичних працівників Богодухівського району закінчили коледж і успішно працюють в практичній медицині. Випускники коледжу, що продовжили навчання за фахом у вищих навчальних закладах ІІІ-ІV рівнів акредитації, стали лікарями, провідними спеціалістами в практичній охороні здоров’я міста, району та за їх межами.
Коледж готує не тільки висококваліфікованих спеціалістів, він сприяє формуванню молодих людей з високим рівнем культури та загальнольнолюдських моральних якостей, завдяки добре організованій виховній та спортивно-масовій роботі. Наші студенти постійні учасники та переможці фестивалів художньої самодіяльності, районних та обласних спортивних змагань, конкурсів фахової майстерності.

Наш коледж
Фото нашого коледжу
Наш логотип
Студенти
Практичнi заняття
Previous Next Play Pause
Наш коледж Фото нашого коледжу Наш логотип Студенти Практичнi заняття